Porcelana Tułowice - polska porcelana w pigułce

Porcelana Tułowice to jedna z najbardziej popularnych marek, wśród osób doceniających bogate tradycje, jakie oferuje polska porcelana. Ceramika Tułowice z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 1991 roku, wyrastając na sięgających ponad 200 lat tułowickich tradycjach. Za sprawą łączenia doświadczenia z nowoczesnym designem, porcelana Tułowice towarzyszy kolejnym pokoleniom polskich rodzin, a także zdobi rodzime restauracje, nadając smaku potrawom i kolorytu wspólnie spędzonym chwilom.

Polska porcelana jest doceniana przez konsumentów w naszym kraju. Długa tradycja produkcji wyrobów o najwyższej jakości, ale też jedynym w swoim rodzaju, eleganckim obliczu, to atuty naszych krajowych produktów. Porcelana bolesławiecka, porcelana Wałbrzych, porcelana Bogucice, czy Ćmielów - to tylko niektóre czołowe marki, które obok firmy, jaką jest Ceramika Tułowice, od lat trafiają w gusta klientów.

Porcelana Tułowice - razem w wyjątkowych chwilach


"Nasi designerzy i pracownicy zadbali o urodę wyrobów, a także o to, aby były one praktyczne i wygodne. Pragniemy, by Ceramika Tułowice towarzyszyła Państwu w wyjątkowych i uroczystych chwilach, ale również, by była z Wami na co dzień, umilając każdą poranną kawę" - deklaruje Grzegorz Grata, Prezes Zarządu, konsekwentnie rozwijający markę Ceramika Tułowice.

To właśnie połączenie tradycji i doświadczenia z nowoczesnym polskim designem sprawia, że porcelana Tułowice jest niepowtarzalna i cieszy się zainteresowaniem zarówno młodszych, jak i tych bardziej zaawansowanych wiekiem konsumentów, u których zastawy stołowe marki Ceramika Tułowice goszczą od wielu lat. Filiżanki do kawy, filiżanka ze spodkiem, filiżanka do herbaty, komplet talerzy obiadowych, czy serwis obiadowy 12 osób - to tylko niektóre elementy kompletu, jakim jest porcelanowa zastawa stołowa, najbardziej popularne wśród bogatej oferty polskiej firmy z województwa opolskiego.

Polska porcelana "z duszą"


"Tradycja w dobrym stylu" - ta dewiza sprawia, że porcelana Tułowice nawiązuje do najlepszych przykładów polskiego wzornictwa. Klasyczne zdobienia, a także nowoczesna polska porcelana - Ceramika Tułowice już od przeszło 30 lat obecna jest na stołach w Polsce i za granicą. Wśród szerokiego asortymentu dekorowanej porcelany stołowej wysokiej jakości, aktualnie najchętniej kupowane są m.in. zdobione serwisy obiadowe i kawowe. Filiżanki porcelanowe, talerz obiadowy - niezależnie od tego, czego szukasz, porcelana Tułowice to wysmakowane projekty, które każdą kawę czy wspólny obiad uczynią wyjątkowym doświadczeniem.


Ceramika Tułowice - zobacz, jak powstaje nasza polska porcelana, klikając TUTAJ