pc_logo.svg

Promo Ceramics - ceramika i szkło reklamowe


Promo Ceramics specjalizuje się zdobieniu porcelany i szkła na potrzeby reklamowe dla sektora B2B. Wykonuje wysokiej jakości nadruki reklamowe metodą kalkomanii (ceramicznej i szklarskiej) oraz druku bezpośredniego na asortymencie własnym oraz klienta. Własny dział graficzny gwarantuje kompleksową realizację projektów i profesjonalne wsparcie na każdym etapie projektu.

Oferta marki Promo Ceramics skierowana jest przede wszystkim do agencji reklamowych, ale także do klientów sektora B2B. Promo Ceramics dostarcza gotowe produkty reklamowe także do hurtowni gastronomicznych, hoteli czy restauracji oferując znakowane serwisy obiadowe, kawowe, serwisy niezdobione, jak też usługę znakowania produktów powierzonych.

Co nas wyróżnia: szybka realizacja dużych nakładów, personalizacja, konfekcjonowanie, szeroki wachlarz opakowań jednostkowych oraz oryginalny asortyment.

http://www.promoceramics.com

   

BGtech The Gifts Designers

wiodąca marka upominków w Europie. Obecna za swoją ofertą na rynku polskim i ponad 30 rynkach zagranicznych. Od kilkunastu lat BGtech dostarcza klientom designerskie upominki ze szkła i ceramiki. Lider w branży w zakresie innowacji i nowych wzorów graficznych, tworzy unikalne rozwiązania projektowe oraz wprowadza nowe technologie w zdobieniu.

BGtechThe Gifts Designers specjalizuje się w projektowaniu oryginalnych upominków. W stałej ofercie posiada ponad 500 produktów na każdą okazję.

Dzięki niezawodnemu własnemu biuru projektowemu gwarantuje profesjonalny proces projektowania, krótki czas produkcji i miliony pomysłów.

http://www.bgtech.pl/