Targi RemaDays 2021 - poznaj naszą ofertę!

Kubki reklamowe, w tym kubek z nadrukiem, pomysłowe gadżety reklamowe i gadżety firmowe dla Ciebie lub Twoich klientów - to tylko część naszej oferty, którą 15-17 września zaprezentujemy w Ptak Warsaw Expo Nadarzyn. A wszystko podczas wydarzenia, jakim są targi RemaDays 2021, na które serdecznie zapraszamy!

Targi RemaDays 2021 w Ptak Warsaw Expo Nadarzyn to międzynarodowe targi reklamy i druku, jedne z największych w Polsce. Wydarzenie odbywa się od 2005 roku. Targi RemaDays 2021 podczas ostatniej edycji w Ptak Expo Nadarzyn zgromadziły blisko 800 wystawców i ponad 20 000 odwiedzających z kraju i zagranicy.

Kubki reklamowe, gadżety firmowe i… znacznie więcej!

Na stoisku F28 w hali F jako Creative Factory zaprezentujemy szeroką ofertę naszych czołowych marek, którymi są: Ceramika Tułowice, Promo Ceramics i BGtech. Współpracujący z nami Ten Fajny Management pokaże z kolei, w jaki sposób wykonane przez Creative Factory kubki reklamowe (choćby kubek z nadrukiem, w tym kubek z własnym nadrukiem), gadżety firmowe czy gadżety reklamowe można skutecznie wypromować z wykorzystaniem influencer marketingu.

Kreatywne gadżety reklamowe czy kubek z nadrukiem?

Szeroki asortyment, unikatowe modele i rozmiary, niestandardowe pomysły, kreatywne projekty od naszych grafików, najwyższa jakość i krótki czas realizacji to zaledwie część atutów Creative Factory i naszych marek, w tym Promo Ceramics (szczegółowa oferta po kliknięciu TUTAJ). Poznaj nas i porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić dla Ciebie lub dla Twoich Klientów. Zapraszamy!

RemaDays 2021 - Targi Nadarzyn 2021:

  • 15 września (środa): 9.30-17.30

  • 16 września (czwartek): 9.30-17.30

  • 17 września (piątek): 9.30-16.00

Do zobaczenia!