Blog

Kubki reklamowe, w tym kubek z nadrukiem, pomysłowe gadżety reklamowe i gadżety firmowe dla Ciebie lub Twoich klientów - to tylko część naszej oferty, którą 15-17 września zaprezentujemy podczas targi RemaDays 2021.
Kreatywne prezenty to za każdym razem duże wyzwanie. Prezent z pomysłem? Może nim być zestaw filiżanek do kawy, filiżanka do herbaty, czy kubki porcelanowe.
Porcelana Tułowice to jedna z najbardziej popularnych marek, wśród osób doceniających tradycje, jakie oferuje polska porcelana. Ceramika Tułowice jest na rynku od 1991 roku.
Czy wybranie trwałej i szlachetnej zastawy stołowej wymaga wielogodzinnego studiowania właściwości porcelany? Otóż nie! Porcelana Bone China jest nie tylko wytworna, ale także praktyczna. Produkowane z niej naczynia są wytrzymałe i przez wiele lat będą służyć przy mniejszych lub większych okazjach oraz na co dzień.
Określenie porcelana odnosi się do bardzo szerokiej grupy przedmiotów, które wykonane zostały z ceramiki. Ich cechą charakterystyczną jest niska porowatość oraz niezwykle gładka powierzchnia. Obecnie te właściwości są powszechnie poszukiwane. Na temat porcelany krąży wiele mitów, historii i przekonań.
Showing 1 to 5 of 15 (1 Pages)