Blog

Porcelana Tułowice to jedna z najbardziej popularnych marek, wśród osób doceniających tradycje, jakie oferuje polska porcelana. Ceramika Tułowice jest na rynku od 1991 roku.
Czy wybranie trwałej i szlachetnej zastawy stołowej wymaga wielogodzinnego studiowania właściwości porcelany? Otóż nie! Porcelana Bone China jest nie tylko wytworna, ale także praktyczna. Produkowane z niej naczynia są wytrzymałe i przez wiele lat będą służyć przy mniejszych lub większych okazjach oraz na co dzień.
Określenie porcelana odnosi się do bardzo szerokiej grupy przedmiotów, które wykonane zostały z ceramiki. Ich cechą charakterystyczną jest niska porowatość oraz niezwykle gładka powierzchnia. Obecnie te właściwości są powszechnie poszukiwane. Na temat porcelany krąży wiele mitów, historii i przekonań.
Zastawa obiadowa jest niezbędnym wyposażeniem każdego domu. Umożliwia ona podawanie codziennych posiłków, uroczystych kolacji, czy też świątecznych potraw i to wszystko oryginalnym oraz eleganckim stylu. Jaki serwis obiadowy z porcelany wybrać?
Wyroby ceramiczne towarzyszą człowiekowi od wielu lat. Odzwierciedlają one postęp technologiczny, historię oraz modę kolejnych pokoleń. Każdemu z nas ogromną przyjemność sprawia picie kawy lub też spożywanie posiłków z ulubionych naczyń. Szczególne znaczenie mają dla nas te, które są ręcznie malowane. Warto więc wiedzieć, co wpływa na jakość takich wyrobów ceramicznych. Jak wybierać te z najwyższej półki?
Showing 1 to 5 of 13 (1 Pages)