RYŻ - zestaw 6 talerzy głębokich 23cm
SIGN GOLD NBC - zestaw 6 talerzy deserowych 19cm

RYŻ - zestaw 6 talerzy płytkich 26cm

99,99 zł
912-00/OP-000-000/UU-7352

Podstawowym i zarazem najważniejszym elementem każdej zastawy stołowej są płytkie talerze obiadowe. Dla każdego gospodarza niezwykle ważne jest zapewnienie odpowiedniej oprawy przygotowanym potrawom i zaprezentowane ich, w jak najlepszy sposób. Ponadczasowy styl zdobienia kolekcji Ryż nadaje tej zastawie klasyczny, uniwersalny charakter. Połyskująca złotem dekoracja z delikatnym motywem drobnego ryżu znajduje uznanie wielu miłośników pięknej porcelany. Łączy nowoczesność z przywiązaniem do tradycji.

Skład zestawu: 

 • talerz płytki 26cm - 6 szt.  

ikona-01.png ikona-02-disabled.png ikona-03-disabled.png

Ilość

 • Bezpieczeństwo płatności
  Bezpieczeństwo płatności

  dzięki Przelewy24

 • Szybka wysyłka
  Szybka wysyłka

  ze specjalnym zabezpieczeniem

 • 14 dni na zwrot
  14 dni na zwrot

  możesz łatwo wymienić lub zwrócić

To właśnie dzięki talerzom z serii Ryż z łatwością można podkreślić smak każdej potrawy i podać dania w gustowny sposób.

Zestaw talerzy płytkich dla sześciu osób doskonale sprawdzi się podczas codziennego użytku, jak i bardziej formalnych okazji.

W naszym asortymencie znajdziesz również wiele innych elementów zastawy serii Ryż, dzięki czemu  z łatwością skompletujesz większą zastawę stołową.

Talerze z tej serii wyróżniają się połączeniem perfekcyjnej bieli porcelany wraz z delikatnym zdobieniem o kształcie ziarenek ryżu. Pozłacane wykończenie talerzy nadaje talerzom niepowtarzalnego i eleganckiego stylu.

912-00/OP-000-000/UU-7352

Opis

Fason
Fason okrągły biały